top of page
Untitled-11.png

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

7/24 Her Şey Kontrol Altında

        Güvenlik Noktalarımızın tamamında yer alan ip kameralarımız, Gsm Hatlı mesafe sınırı olmayan telsizlerimiz, Online Devriye Kontrol Programımız ve tamamen kendi Ar-Ge çalışmalarımızın ürünü olan Web Tabanlı Geçiş Kontrol Yazılımımız ile 7/24 Her Şey Kontrolümüz Altında.

    Firma merkezimizde yer alan OPERASYON MERKEZİ ile personelimizi 7/24 görüntüleyebiliyor, GSM Hatlı telsizlerimiz ile mesafe ne kadar uzak olursa olsun anında sesli iletişime geçebiliyoruz. Online Tur Kontrol Programımız ile tur noktası okutulduğu anda bilgi alabiliyor, Yazılımımız ile tüm geçiş kontrol işlemlerini takip edebiliyoruz. 

         Personelimizin vardiyası süresince yaptığı tüm işlemleri ve davranışları Operasyon Merkezimizden eş zamanlı takip edilerek gerekli durumlarda anında müdahale edilebilmektedir. Bu sayede firmamızın hizmet kalitesi prensipleri tüm projelerimizde her an işimize yansıtılmaktadır.   

11_edited.jpg

Şeffaf Yönetim, Hızlı Bildirim

        Müşterimiz ve personelimiz ile firmamız arasında tüm bilgilerin anında ve şeffaf bir şekilde paylaşılmasını önemsiyoruz. Şeffaflık ve hızlı bildirim sayesinde tamamen güven üzerine kurulmuş uzun süreli ortaklığın mümkün olduğunu biliyoruz.     

Anlık veya daimi personel değişiklikleri, Online ve Yerinde Denetim Raporları, Tahakkuklar ve ödeme makbuzları, ihtarlar, savunmalar, özlük belgeleri, isg evrakları, kısaca tüm bilgiler anında müşterilerimiz ile paylaşılır. 

23122019001vipbogazici_edited_edited_edi

"Özel" Özel Güvenlik Hizmeti

         Güvenlik Hizmetimizi Her Müşterimiz için "Özel" olarak değerlendiriyoruz. Projenin mimari yapısı, Müşterinin öncelikleri, Teknik yeterlilikler ve iş akış kurallarını tümüyle değerlendirerek projenin güvenlik aksiyonunu belirlemekte ve personel eğitimlerimizi planlamaktayız. Bu çalışma prensibi ile kopyala/yapıştır sistemlere karşın büyük fayda sağlanmaktadır.  

adam_edited.png
bottom of page